kilka słów o nas

zespół: młody, doświadczony, wszystkich nas cechuje podejście do zwierząt jak do przyjaciół, dociekliwość, chęć samokształcenia...

Jesteśmy młodym, ale już doświadczony zespołem lekarzy. Wszystkich nas cechuje dociekliwość, chęć samokształcenia, a naszym celem jest postawienie diagnozy i wyleczenia pacjenta.

Gabinet Lili Vet otworzyliśmy w Rawie we wrześniu 2013 roku. Poczałkowo działaliśmy w jednym małym gabinecie i niewielkiej poczekalni ( łącznie 25 m2). Szybko okazało się, że weterynaria w Rawie potrzebuje młodych lekarzy i nowoczesnego podejścia do leczenia zwierząt czyli nas :-)

Bardzo szybko zaczęło się robić ciasno. Pacjenci i klienci, którzy są z nami od początku pamiętają zapewne”balkonowe kolejki”. Stąd też nasz dynamiczny rozwój: Po dwóch latach przenieśliśmy się do znacznie większego lokalu i wydłużyliśmy godziny przyjęć.

Teraz oprócz dużego gabinetu przyjęć dysponujemy sala operacyjną, łącznie z sala radiologiczną, dużą poczekalnią oraz dużym pomieszczeniem szpitalnym przeznaczonym dla zwierząt  do leczenia stacjonarnego. Nie ma tam kart ani klatek tylko przyjazne boksy.

 

LECZNICA

zespół: młody, doświadczony, wszystkich nas cechuje podejście do zwierząt jak do przyjaciół, dociekliwość, chęć  samokształcenia

  • Ewa Vukman
  • Kamil Karolczuk
  • Justyna Kustra

Beata Wilczyńska

Wspaniałe podejście do zwierzaków. Świetni fachowcy. Praktycznie po pierwszej wizycie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Polecam każdemu właścicielowi naszych zwierzaków :)

źródło: Facebook

Realizacja: Soluma.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.